Menu Zamknij

O NAS

Galeria Art.Just. – Galeria sztuki konceptualnej i minimalistycznej, zajmująca się sprzedażą biżuterii artystycznej oraz ręcznie malowanych ubrań i dodatków. W naszej ofercie również znajdziesz obrazy i rysunki, które mają puentę i skłaniają do głębokich refleksji. Tworzymy także kolczyki NIE DO PARY. Jeden kolczyk jest inny od drugiego, ale razem tworzą spójną całość.  

Priorytetem dla nas jest idea i jej transpozycja na przedmiot. Proces twórczy jest dla nas sprawą najwyższej wagi, a w nim dominuje prostota formy, syntetyczność, minimalizm form wyrazowych i warsztatowych. Mocno podkreślamy intelektualny charakter naszej twórczości. Sztuka, którą przedstawiamy jest tworzona z pasją życia, radością i uczuciami. Tworzymy dla klientów o wysublimowanym guście mających poczucie estetki oraz dla pragnących wyróżnić się z tłumu. Nasza sztuka to dla Was moda, wygoda i styl życia.

Założycielką Galeria Art.Just. jest Patrycja Aya Rosinska – artystka zajmująca się sztuką minimalizmu oraz konceptualizmu. Autorka wielu obrazów, prac i malowideł ściennych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
– kolczyki handmade
– broszki ręcznie robione
– wisiorki handmade
– breloczki i otwieracze do piwa
– autorskie rysunki, obrazki i kopie znanych dzieł

Pozdrawiamy
ART.JUST.-PO PROSTU SZTUKA SP.Z.O.O. 

Slider